Dongguan caiao Precision Machinery Co., Ltd

Aktualności

Klasyfikacja i główny zakres zastosowania maszyny maskującej płaszczyznę
Czas zwolnienia: 2020-08-14 15:59:15  Trafienia: 1

Klasyfikacja i główny zakres zastosowania maszyny maskującej płaszczyznę
Maska twarzy jest podzielona na dwie warstwy włóknistej maski tkaninowej, trzy warstwy włóknistej maseczki tkaninowej oraz cztery warstwy maski z węglem aktywnym.


Rozmiar: 17.5 «double 215; 9.5cm (dorosła), 15 »2x215; 9cm (dziecko).


Surowiec maski płaskiej: maska dwuwarstwowa: włóknista tkanina, żebro nosowe, hak na ucho.


3-warstwowa maska: włóknista tkanina, żebro nosowe, hak ucha, bawełna filtracyjna (papier filtracyjny).


Aktywowana maska węglowa: włóknista tkanina, żeberka nosowa, hak na ucho, bawełna filtracyjna (papier filtracyjny), tkanina z węgla aktywowanego.


Klasyfikacja płaszczyzny: ucho zewnętrzne z płaską mask ą, ucho wewnętrzne z płaską maską, maska typu bandażu


Głównym zakresem zastosowania maski płaszczyznowej: maska zwisająca na uszach jest stosowana głównie w fabryce żywności, fabryce instrument ów elektronicznych, fabryce farmaceutycznej, salonie piękności, opieki zdrowotnej rodziny, itp. Bandage mask jest stosowany głównie w przemyśle medycznym i medycznym, zwłaszcza w chirurgii.


Teraz można kupić najlepsze wysokiej jakości maszyny wysokoprężnej płaskiej maski z Dongguan caiao Machinery Co., Ltd. Wysoka jakość automatyczna maszyna do wysokoprężnej płaszczyzny, doskonały materiał selec&35556;ion, konsultacje ekspertów jest naszą cechą, można być pewnym, że można kupić automatyczną maszynę do maskowania samolotów dużych prędkości.Dongguan caiao Precision Machinery Co., Ltd. jest jednym z profesjonalnych producentów inteligentnych urządzeń w Chinach.Serdecznie zapraszamy do zakupu i sprzedaży hurtowej maszyn produkowanych w Chinach z naszej fabryki.

Poprzedni: Zamaskuj umiejętności debugowan...

Kolejny: Charakterystyka maszyny maskując...