Dongguan caiao Precision Machinery Co., Ltd

Aktualności

Jak powinniśmy debugować automatyczny podajnik
Czas zwolnienia: 2020-08-13 11:05:23  Trafienia: 6

Jak powinniśmy debugować automatyczny podajnik


1.Kiedy automatyczny podajnik rozpoczyna uderzenie w celu ciągłego tłoczenia, konieczne jest obracanie śruby regulacji prędkości w kierunku zgodnym z ruchem wskazówek zegara, a blok przesuwający się lekko wolno, tak aby można było zobaczyć, czy uszczelka nylonowa i śruba regulacji długości są dotykane, gdy suwak porusza się w tę i z powrotem.
Dwa.Podczas badania blok przesuwa się w tę i z powrotem.Jeżeli dotknie ona tylko uszczelki nylonowej i nie dotknie śruby regulacji długości, to dlatego, że pręt pływający nie opada wystarczająco głęboko, dlatego śruba prowadząca na ponczu powinna być powoli regulowana.
3.Jeśli suwak porusza się w tę i z powrotem, podajnik dotyka tylko śruby regulacji długości, ale nie dotyka uszczelki nylonowej.Dzieje się tak dlatego, że pręt pływający dro&do355112 jest zbyt głęboki, więc śruba prowadząca na ponczu powinna być regulowana powoli.
4.Jeżeli suwak przesuwa się między śrubą regulacji długości i uszczelką nylonową, a odległość między dwoma bokami jest równa, konieczne jest obracanie śruby regulacji prędkości w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara, aby prędkość przesuwania bloku stała się normalna, a blok przesuwający styka się z nylonową uszczelką i pierścieniem odstępowym podczas odwzajemniania.
5.Jeśli prędkość prasy jest stała, a odległość podania musi być zmieniona z dużej na krótką, najpierw należy ustawić śrubę prowadniczą w celu zmniejszenia odległości opadania pręta, a następnie obrócić śrubę regulującą prędkość w kierunku zgodnym z ruchem wskazówek zegara, tak aby zasilenie mogło dopasować prędkość uderzenia.


Poprzedni: Jakie czynniki wpływają na cen...

Kolejny: Zamaskuj umiejętności debugowan...