Dongguan caiao Precision Machinery Co., Ltd

Aktualności

Zamaskuj umiejętności debugowania maszyny
Czas zwolnienia: 2020-08-13 18:32:47  Trafienia: 5

Zamaskuj umiejętności debugowania maszyny
Włącz przycisk start stop i włącznik zasilania, a wbudowane światło włącznika zasilania jest włączone. Wyreguluj ciśnienie powietrza. Zawór ciśnienia powietrza znajduje się pod stołem roboczym. Otwórz drzwiczki urządzenia, aby zobaczyć zawór ciśnienia powietrza. Dostosuj ciśnienie do aktualnej sytuacji.
Maszyna maskująca to wielowarstwowa włóknina poprzez prasowanie na gorąco, składanie, zgrzewanie ultradźwiękowe, cięcie odpadów, spawanie wiązką nosową pasów usznych i inne procesy do produkcji różnych masek o określonej wydajności filtrowania. Urządzenie maskujące nie jest pojedynczą maszyną, wymaga współpracy wielu maszyn w celu wykonania różnych procesów.


Automatyczna maska ​​do ucha wewnętrznego przyjmuje metodę zgrzewania ultradźwiękowego. Kiedy maska ​​zostanie przesunięta do pozycji przetwarzania, może być używana do zgrzewania maski ucha wewnętrznego.Fala ultradźwiękowa jest generowana automatycznie, która tworzy mikroamplitudę i wibracje o wysokiej częstotliwości na opasce usznej i natychmiast przekształca ją w ciepło, topi przetwarzanego materiału, a na koniec sprawia, że ​​opaska nauszna na stałe przykleja się lub jest osadzona w wewnętrznej stronie korpusu maski. Jest to ostatni proces produkcyjny maski na ucho wewnętrzne. Tylko jeden operator jest zobowiązany do umieszczania części ciała maski w tarczy maski, a dalsze działanie jest zakończone automatyczną pracą urządzenia w trybie gotowości.


Poprzedni: Jak powinniśmy debugować automa...

Kolejny: Klasyfikacja i główny zakres za...