Dongguan caiao Precision Machinery Co., Ltd

Aktualności

Jakie są cechy każdego systemu maszyny maskującej płaszczyzny?
Czas zwolnienia: 2020-08-14 15:58:59  Trafienia: 2

Jakie są cechy każdego systemu maszyny maskującej płaszczyzny?


Charakterystyka każdego układu maszyny maskującej płaszczyzny jest następująca:


Układ składania


1.Wstaw składane urządzenie, łatwe do regulacji i regulacji


Dwa.Koło spawalnicze o dużej średnicy może skutecznie zmniejszyć deformację produktu.


Automatyczny system zasilania


1.Ramka ze stopu aluminium, stała i piękna, aby zapewnić dokładność wielkości gotowego produktu;


Dwa.uchwyt ze stali nierdzewnej, regulowany od lewej do prawej;


3.Koło naprężające ustawia się w celu dostosowania napięcia tkaniny, tak aby skutecznie zapewnić piękno i gładkość produktu gotowego;


4.Niezależna grupa transportowa linii nosowej, wygodna do regulacji i utrzymania.


System uszczelniania ciepła ultradźwiękowego


1.Stopień stopu tytanu, kiedy większość producentów maszyn maskujących używają stopu aluminium, maszyna maska zapewniła i aktywnie popierał klientów do stosowania pleśni stopu tytanu, ponieważ w porównaniu ze stopem aluminium, jest łatwo utleniać i pękać, które nie jest odpowiednie dla długotrwałej pracy pospiesznej i krótkiej żywotności.


Dwa.Importowany przetwornik ultradźwiękowy, 20K międzynarodowy standard częstotliwości, wydajność bardziej wydajna i stabilna; plus dwa zestawy systemu ultradźwiękowego, skutecznie zapewnić jakość spawania produktów.


3.Program PLC kontroluje ruch całej maszyny w celu zmniejszenia trudności w pracy użytkowników.


Układ wyładowania


1.Tworzenie dwóch egzemplarzy produktów jednocześnie w celu poprawy prędkości produkcji


Dwa.Stanowisko wyładowania produktu, automatyczne układanie, wygodne do wykańczania i układania gotowych produktów, oszczędzając czas i pracę na spawanie taśm uszu w następnym procesie.


Cała maszyna ma stabilną wydajność, niezmiennie regulowaną prędkość produkcyjną, wysoką wydajność produkcji, do 160 kawałków na minutę, wygodne i dokładne liczenie, wysoką wydajność wykorzystania surowców, prostą i wygodną obsługę i regulację, wysoki stopień automatyzacji i efektywną redukcję kosztów pracy.


Teraz można kupić najlepsze wysokiej jakości maszyny wysokoprężnej płaskiej maski z Dongguan caiao Machinery Co., Ltd. Wysoka jakość automatyczna maszyna do wysokoprężnej płaszczyzny, doskonały materiał selec&35556;ion, konsultacje ekspertów jest naszą cechą, można być pewnym, że można kupić automatyczną maszynę do maskowania samolotów dużych prędkości.Dongguan caiao Precision Machinery Co., Ltd. jest jednym z profesjonalnych producentów inteligentnych urządzeń w Chinach.Serdecznie zapraszamy do zakupu i sprzedaży hurtowej maszyn produkowanych w Chinach z naszej fabryki.


Poprzedni: Charakterystyka maszyny maskując...

Kolejny: No